KONST / Litografier / Litografi 7298628
nr 729 8628
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), sign. Thoen, motivets mått: 33x76
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:19:57
100 kr
150 kr
300 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen
Signe Persson-Melin (f. 1925)